29-09-2012 WYCIECZKA DO TORUNIA

W dniu 29.09.2012 r. została zorganizowana wycieczka integracyjna dla pracowników naszej firmy. Wyjazd obejmował zwiedzanie Tężni w Ciechocinku oraz najciekawszych miejsc w Toruniu razem z przewodnikiem. Zwiedziliśmy m.in. stare miasto, krzywą wieżę, ruiny zamku krzyżackiego, pomnik Kopernika itp. Uwieńczeniem wycieczki był seans filmu w Planetarium pt. „Makrokosmos” W wycieczce udział wzięło ok.30 osób i wszyscy uczestnicy jednomyślnie stwierdzili, że wyjazd należał jak najbardziej do udanych!


15-09-2012 Logo DEJCOMP-LAMINATY na koszulkach MKS START MIASTKO

Pragniemy poinformować, że w tym roku nasza firma wsparła finansowo Miastecki Klub Sportowy Start Miastko. W dniu 15 września w sali miasteckiego gimnazjum odbyła się uroczystość, na której zaprezentowali się zawodnicy oraz władze klubu. W uroczystości udział wzięli trenerzy, kierownik zespołu, piłkarze (seniorzy i junior B), Burmistrz Miastka, Przewodniczący wraz z przedstawicielami Rady Miejskiej oraz oczywiście fundatorzy strojów piłkarskich, w tym Jerzy Dudziak- właściciel firmy DEJCOMP-LAMINATY. Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu nasi reprezentanci będą osiągać coraz to liczniejsze sukcesy. Życzymy powodzenia!


30-06-2012 SŁYW KAJAKOWY RZEKĄ BRDĄ

Dnia 30 czerwca 2012 r. podtrzymując tradycje naszej firmy i w tym roku zorganizowany został spływ kajakowy dla pracowników firmy DEJCOMP. Uczestnicy pokonali odcinek rzeki ze Starej Brdy do Żołny. Po dotarciu na miejsce niestety pogoda nam nie sprzyjała. Pomimo burzy i huraganowego wiatru udało się spędzić miło czas wraz z uczestnikami innych spływów przy wspólnym biesiadowaniu!


2010-09-03 WIZYTA MERA DUBNA

W dniu 3 wrzesnia 2010 r. firma Dejcomp gościła przedstawiciela ukraińskiego miasta DUBNO w osobie mera Pana Leonida Dutka. W trakcie powitania wymienione zostały drobne upominki a następnie zwiedzono zakłady produkcyjne. W trakcie rozmów omawiano potencjał rynku ukraińskiego na wyroby z laminatu, a także możliwości uruchomienia produkcji sprzętu pływającego w tym kraju.


2009-08-22 SPŁYW CZERNICĄ

Z uwagi na wielokrotne już spływy rzeką Brdą postanowiliśmy W tym roku zbadać inne szlaki wodne w naszej okolicy. Wybór padł na rzekę Czernica będącą dopływem rzeki Wda. Początek spływu miał miejsce na moście w miejscowości Sporysz. Jak zwykle syciliśmy oczy wspaniałymi widokami i pejzarzami przyrody. W doskonalej atmosferze przebyty został odcinek kilkunastu kilometrów i po spożyciu obfitych zapasów nastąpił powrót do domów. W spływie uczestniczyło 15 osób.


2008-08-30 SPŁYW BRDĄ

Tym razem do pokonania wyznaczony został odcinek Pietrzykowo do Starej Brdy. W trakcie uczestnicy spływu musieli poradzić sobie z kilkoma dodatkowymi trudnościami w postaci dwóch jazów i tamy. Dodatkowym utrudnieniem był niski poziom wody. Pomimo tych utrudnień czas upłynął w beztroski i zabawowy sposób. Na zakończenie upieczono kilka kg kiełbasy i karkówki oraz opróżniono kilka zgrzewek piwa. Dla kilku osób trudy wiosłowania i zmęczenie dały się szczególnie mocno we znaki, które w drodze powrotniej uatrakcyjniły powrót pozostałym członkom ekipy mocnym śpiewem.


2007-08-25 SPŁYW BRDĄ

W tym roku ponownie pokonywaliśmy odcinek rzeki Brda. Piętnastu uczestników spływu przeżyło ciekawe chwile na łonie przyrody. Wśród śpiewu ptaków i szmeru wody zdrowo i relaksacyjnie upływał czas. Po zakończeniu odcinka odbyło się grilowanie i pieczenie kiełbasy na ogniu.


2007-08-11 TESTY ŁODZI NA BAŁTYKU

Dzięki uprzejmości firmy MARKOS z Głobina mieliśmy możliwość wzięcia czynnego udziału w testach łodzi motorowych na Bałtyku. Testy dotyczyły sprawności działania mechanizmów sterujących i napędowych łodzi przed ich oddaniem do eksploatacji. Duża moc zainstalowanych silników - 600 do 800 KM pozwoliła nam rozwinąć prędkość ponad 100 km/h. Satysfakcją dla nas była obserwacja i sprawdzenie jakości wykonania konsoli sterującej z siedzeniami, którą wyprodukowaliśmy w naszym zakładzie w Miastku.


2007-05-07 SZKOLENIE W HOLANDII - MANSARDY DACHOWE

W dniach 7-8 maja 2007 roku delegacja firmy odbyła szkolenie w holenderskiej firmie w zakresie technologii wykonywania tzw. "mansard dachowych". Szkolenie miało na celu opanowanie produkcji tych wyrobów, a następnie przeniesienie jej do Miastka. W trakcie pobytu odbyły sie ponadto rozmowy handlowe dotyczące cen i wolumenu produkcji tych wyrobów po przeniesieniu produkcji do Polski. Dzięki gościnności gospodarzy nasi pracownicy mogli także zwiedzić interesujące miejsca, jak Amsterdam i wybrzeże Morza Północnego.


2006-12-29 SPOTKANIE NOWOROCZNE Z PRACOWNIKAMI

Jak co roku w okresie noworocznym odbyło sie spotkanie wszystkich pracowników firmy przy wspólnej kawie, cieście i owocach. Podsumowano miniony rok, omówiono plany działań na rok następny, a po złożeniu życzeń świąteczno – noworocznych wszyscy pracownicy otrzymali paczki i kalendarze firmowe.


2006 ZAKUP ZAKŁADU

W celu zwiększenia możliwości produkcyjnych firmy Dejcomp, na początku 2006 roku zakupiono zakład znajdujący sie przy ul. Koszalińskiej. Dodatkowa powierzchnia hal produkcyjnych i terenu zdecydowanie zwiększyła możliwości produkcyjne firmy. W zakładzie tym uruchomiona została produkcja części do obudów turbin wiatrowych a zatrudnienie znalazło dodatkowo ponad 40 osób. W następnych latach zakład ten poddano gruntownemu odnowieniu i naprawie, ze szczególnym naciskiem na warunki socjalne dla pracowników dzięki temu stał on się wizytówką firmy Dejcomp.


2006-01-27 WYJAZD HANDLOWY SENEGAL

Doskonałe warunki klimatyczne, dostępność siły roboczej i praktycznie zapotrzebowanie rynku na każdy rodzaj towaru stwarzają duże możliwości na rozwój produkcji wyrobów z laminatu w tym kraju Afryki jakim jest Senegal. W trakcie pobytu odbyto kilka spotkań biznesowych z wicemarszałkiem parlamentu Senegalu Panem Alasan na temat produkcji kiosków i łodzi. Bardzo interesujące było także spotkanie w Ambasadzie polskiej w Dakarze, gdzie uzyskaliśmy cenne informacje na temat lokalnego prawa i przepisów gospodarczych w Senegalu od Pana Konsula oraz Atache handlowego.


2006-01-17 WIZYTA I ROZMOWY HANDLOWE W SZWEDZKIEJ SCANII

W dniu 17.01.2006 roku odbyło się spotkanie w szwedzkim koncernie SCANIA. Po obejrzeniu nowoczesnych linii produkcyjnych samochodów ciężarowych odbyło sie spotkanie z szefami i technologami działów części zapasowych. Omówiona została dotychczasowa współpraca, jak i prognozy na lata następne. Ustalono szczegółowy plan dostaw i zakres wolumenu produkcyjnego części do autobusów. Szczególną uwagę w trakcie rozmów przykładano do aktualnego systemu jakości w zakładach, a także ustalone zostały nowe ceny na wyroby obowiązujące w następnych latach.


2005-07-16 SPŁYW BRDĄ

W dniu 16 lipca 2005 roku odbył się pierwszy spływ rzeką BRDĄ na odcinku Stara Brda do miejscowości Żołna. Doskonała pogoda i atmosfera spływu zapewniły niezapomniane przeżycia dla uczestników, relaks i wypoczynek na łonie przyrody. Przepływająca wśród leśnych odstępów, pól i łąk rzeka z naturalnymi przeszkodami w postaci powywracanych przez bobry drzew oraz częstych płycizn zmuszała kajakarzy do przenoszenia kajaków, co niewątpliwie uatrakcyjniło spływ. Na zakończenie spływu było wspólne ognisko i grillowanie, a także doskonalenie przez niektórych uczestników swoich zdolności kulinarnych. W spływie uczestniczyło 12 osób.